Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Nieruchomości Kłobuck - Oferty sprzedaży nieruchomości

73 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

73 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

159 999 zł68 m² 2 352,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 120 m²

Dom z dużą działką w Kłobucku Działka ok. : 4200m2 Dom ok. : 68m2 -3 Pokoje - kuchnia - łazienka - kotłownia Idealna baza pod rozbudowę Dam budowany z cegły ocieplony Okna pcv Media :.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

473 790 zł55,74 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:kwiecień 2027

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, zlokalizowane w inwestycji Montanaro Tre w Kłobucku. Do lokalu przynależy komórka lokatorska w cenie 13.430 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

473 790 zł55,74 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:kwiecień 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

473 790 zł55,74 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:kwiecień 2027

o nowych ogłoszeniach

500 000 zł564 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:773 m²

Budynek wolnostojący, dwukondygnacyjny z możliwością wykorzystania poddasza, częściowo modernizowany, do remontu, zlokalizowany na działce w użytkowaniu wieczystym opodal całodobowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł425 m² 3 741,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Zapraszamy Państwa na prezentację domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 425 m2, położonego na 40-arowej działce w cichej i spokojnej okolicy. Budynek Budynek zaprojektowano jako.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

340 000 zł100 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:940 m²

Manufaktura Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż komfortowy i solidnie zmodernizowany dom położony w Kłobucku, usytuowany na działce o powierzchni 940 m . Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł457 m² 5 470,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:928 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. prezentuje ofertę wyjątkowej nieruchomości komercyjnej dostępnej wyłącznie w trybie off market, zlokalizowanej w Kłobucku. Charakterystyka oferty: przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 000 zł148,18 m² 4 589,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży nowoczesnej nieruchomości w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim, zlokalizowanej na nowo powstałym.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł39 m² 7 153,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe - 39 m , blisko centrum Kłobucka Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39 m , zlokalizowane na 3. piętrze w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł3 140 m² 44,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki w cichej okolicy aby wybudować swój dom? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania działkę z warunkami zabudowy o powierzchni 3140m2 w Kłobucku przy.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł6 440 m² 23,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości ema ma przyjemność zaprezentować Państwu działkę z uzyskanymi już Warunkami Zabudowy w Zakrzewie nieopodal Kłobucka Przedmiotowa nieruchomość to działka niezabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

99 630 zł972 m² 102,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości bmc oferuje na sprzedaż ostatnią(z 13) działkę budowlaną, położona w Kłobucku obręb Zakrzew przy ulicy Słowackiego, gmina. Kłobuck, powiat. kłobucki. oferta bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł4 070 m² 54,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w Brody Malina w powiecie Kłobuck o powierzchni ok.4000m2 DZIAŁKA : o pow. 4070m2 wymiary : szer. 35m.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł37,51 m² 5 998,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Szukasz małego mieszkania w Kłobucku? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane w Kłobucku przy ulicy 11 listopada o powierzchni użytkowej 37,51 m2.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł180 m² 2 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 161 m²

Dom rodzinny w spokojnej części Kłobucka Smugi | 5 pokoi | działka. Woźniakowski Nieruchomości prezentuje dom jednorodzinny położony w spokojnej części Kłobuck, w dzielnicy Smugi.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł7 600 m² 45,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w Kłobucku przy ul. Staszica. Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

67 900 zł501 m² 135,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane w sąsiedztwie lasu - jedynie 15 minut od częstochowy/radomska oraz 3 minuty od Kłomnic (siedziba gminy). Istnieje możliwość łączenia sąsiednich działek w celu.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł185,21 m² 4 260,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:665 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok 185,21m2. w miejscowości Kłobuck przy ul. Głowackiego na działce o powierzchni 665m2. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 000 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działki budowlane z gotowym projektem oraz pozwoleniem na budowę zlokalizowane w miejscowości Kłobuck. Informacje O nieruchomości: działka nr. 1 - 1480m Działka.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł105 m² 6 180,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Oferta kup - 0% Prowizji! Nowoczesny dom parterowy z dużą kuchnią w zielonej okolicy Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę na sprzedaż nowoczesnego, czteropokojowego domu, który znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł7 999 m² 43,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w Kłobucku, o powierzchni 7999 m2. Działka : o pow. 7999 m2 wymiary : szer wjazdy ok 7m działka szer. ok 55m.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

599 000 zł200 m² 2 995 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się ze sprzedażą wyremontowanego budynku biurowego usytuowanego w Kłobucku przy ulicy Poprzecznej 2. Budynek o powierzchni ~ 200 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł27 806 m² 8,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka ze stawem - 2,78 ha | Brody Malina | gm. Kłobuck Na sprzedaż unikalna nieruchomość gruntowa o powierzchni 27 806 m (2,78 ha) położona w malowniczej miejscowości Brody.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł80 m² 8 125 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży budynek handlowo-usługowy, położony przy ruchliwej drodze w centrum Kłobucka Lokal po remoncie ocieplony i otynkowany z ładną elewacją i sporą ilością miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł425 m² 3 741,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł38 m² 7 368,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjnie położone mieszkanie w samym centrum Kłobucka, na trzecim piętrze. M Mieszkanie ma pow 38 mkw Posiada : - duży pokój - mniejszy pokój - przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł170 m² 2 941,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Biuro Nieruchomości dymowski. prezentuje na sprzedaż budynek będący niegdyś pralnią, idealny pod działalność handlowo - usługową, zlokalizowany na skrzyżowaniu ulic Rómmla oraz Przechodniej.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł220 m² 3 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący Kłobuck - idealny dla rodziny lub inwestora! Lokalizacja: spokojna okolica z dojazdem asfaltowym od strony północnej Dom jednorodzinny, wolnostojący, parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł14 470 m² 82,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę inwestycyjną w Kłobucku. Nieruchomość o łącznej wielkości ok 14 500 m składa się z 16 działek.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł300 m² 2 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Uwaga - tylko W maju cena 699 000 zł wyjątkowa oferta - 2 budynki mieszkalne - 2 garaże- dla 2 rodzin. Idealne do prowadzenia działalności gospodarczej. Kłobuck ul. Ignacego skorupki. Oferuję do.